18. VÝROČÍ ZALOŽENÍ VINNÉHO ÚJEZDU SE BLÍŽÍ, SOBOTA 4.3.2023 OD 15H


18. VÝROČÍ ZALOŽENÍ VINNÉHO ÚJEZDU SE BLÍŽÍ, SOBOTA 4.3.2023 OD 15H

18.VÝROČÍ VINNÉHO SKLEPA ÚJEZD 19 SE BLÍŽÍ.

OPĚT PŘECHUTNÁME VELKOU ČÁST VÍN A POCHUTIN, KTERÉ DOVÁŽÍME DO ČR, PŘEDSTAVÍME I KVALITNÍ VERMUTY A KOKTAILY A NEBUDE CHYBĚT JAKO VŽDY VIP STÁNEK VÍN Z NAŠEHO ARCHIVU A TOMBOLA O SUPER CENY. MOC SE TĚŠÍME, STAVTE SE.

OJEDINĚLÁ AKCE VINNÉHO SKLEPA ÚJEZD 19, PŘEDSTAVENÍ VÝBĚRU TOHO, CO DOVÁŽÍME DO ČR, VÍCE JAK 100 DRUHŮ VÍN, ROZDĚLENÍ PO STÁNCÍCH, VIP STÁNEK, SUPER GASTRO STÁNEK POD TAKTOVKOU RADKA PŘÍHONSKÉHO, MIXOLOGIE POD TAKTOVKOU JIRKY DVOŘÁKA A TOMBOLA O SUPER CENY.

PROGRAM SOBOTA 4.3.2023 OD 15H:

15h otevřeme sklep
15-21h volná víněnková degustace
21h vyhlášení tomboly - do slosování bude zařazen každý kdo si zakoupil alespoň 30 víněnek a poskytl svou vizitku nebo
zakoupil vstupné typu "ZDRŽÍM SE DÉLE" nebo "BUDU S VÁMI OPRAVDU SLAVIT" viz. níže.
od 21.45h pokračování víněnkové degustace

K DEGUSTACÍM BUDEME OTEVÍRAT AŽ 150 DRUHŮ VÍN. CELÉ ODPOLEDNE BUDEME OCHUTNÁVAT POMOCÍ VÍNĚNEK (1 VÍNĚNKA = 30 KČ). REZERVACI SI NEMUSÍTE DĚLAT - DEGUSTAČNÍ ODPOLEDNE A VEČER BUDE PROBÍHAT VE SPŘÁTELENÉM KLUBU BarON ÚJEZD, TEDY MÍSTA BUDE OPRAVDU DOSTATEK. DEGUSTACE BUDOU USPOŘÁDÁNY FORMOU TRADIČNÍCH STÁNKŮ, TEDY DEGUSTACE BUDOU PRŮCHOZÍ SE SKLENKOU A SEZNAMEM VÍN V RUCE.

ORGANIZOVANÉ VSTUPNÉ 3 DRUHY:

1) "ZŮSTANU JEN CHVÍLI" - KAŽDÝ HOST SI MŮŽE KOUPIT JEN TOLIK VÍNĚNEK, KOLIK UZNÁ ZA VHODNÉ. CENA JEDNÉ VÍNĚNĚKY JE 30 KČ, TU SI NÁSLEDNĚ BUDETE PROMĚŇOVAT ZA JEDNOTLIVÉ VINNÉ VZORKY, DKOKTEJLY NEBO DELIKATESY. STANDARDNÍ VZOREK VÍNA BUDE 0,05L.

2) "ZDRŽÍM SE DÉLE" - VSTUPNÉ 1200,-. PRO NÁVŠTĚVNÍKA, KTERÝ BUDE CHTÍT PROCHUTNAT CELOU ŘADU VÍN A ZDRŽÍ SE DÉLE. OPRAVŇUJE HO K NEOMEZENÉMU DEGUSTOVÁNÍ VEŠKERÝCH VÍN (VYJMA STÁNKU VIP BORDEAUX A STÁNKU S GASTRONOMIÍ). U VSTUPU OBDRŽÍTE STŘÍBRNOU PÁSKU.

3) "BUDU S VÁMI OPRAVDU SLAVIT" - VSTUPNÉ VIP 2 000,- KČ. TENTO TYP VSTUPNÉHO VÁS OPRAVŇUJE K NEOMEZENÉMU PŘÍSTUPU KE VŠEM VÍNŮM, KOKTEJLŮM, DELIKATESÁM VČETNĚ VIP STÁNKU S MIMOŘÁDNÝMI VÍNY BORDEAUX I STÁNKU S GASTRONOMIÍ. U VSTUPU OBDRŽÍTE ZLATOU PÁSKU.

CO JE VÍNĚNKA?
KAŽDÝ DEGUSTOVANÝ VZOREK JE OHODNOCEN JASNÝM POČTEM VÍNĚNEK(VĚTŠINOU 1 AŽ 2 VÍNĚNKY), KTERÉ BUDOU K ZAKOUPENÍ U VSTUPU VINNÉHO ÚJEZDU 19.    1 VÍNĚNKA BUDE STÁT 30 KČ. KDO SI ZAKOUPÍ ALESPOŃ 30 VÍNĚNĚK A ZŮSTANE S NÁMI DO 21H BUDE ZAŘAZEN DO SLOSOVÁNÍ TOMBOLY O VELICE ZAJÍMAVÉ CENY.

JEDNOTLIVÉ STÁNKY S VÍNY BUDOU ČLENĚNY PODLE STÁTŮ A REGIONŮ(JEDNÁ SE O REGIONY, Z KTERÝCH VINNÝ ÚJEZD 19 DOVÁŽÍ
VÍNA DO ČR):

NĚMECKO - RHEINGAU, PFALZ, RHEINHESSEN

RAKOUSKO - WEINVIERTEL

FRANCIE - ALSASKO, LOIRE, COTE DU RHONE, LANGUEDOC

ŠPANĚLSKO - RIOJA, CARIŇENA, COSTERS DEL SEGRE

VIP STÁNEK - BORDEAUX, GRAND CRU CLASSÉ
Publikováno: 30. 01. 2023

 
© Vinný Újezd 2009 tvorba www stránek emocio
Rezervace Registrace
Facebook Vinný sklep Újezd
Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd