POJEM STARÉ KEŘE - ON-LINE DEGUSTACE PROBĚHNE VE ČTVRTEK 11.2.2021 OD 19H - degustace vín z mladých, 40 letých, ale i více jak 100 letých keřů révy vinné


POJEM STARÉ KEŘE - ON-LINE DEGUSTACE PROBĚHNE VE ČTVRTEK 11.2.2021 OD 19H - degustace vín z mladých, 40 letých, ale i více  jak 100 letých keřů révy vinné

Zveme Vás na 3.degustaci ze série speciálních degustací pro zájemce o hlubší chápání­ vína

Old Vines, Alte Reben, Vieilles Vignes nebo také Staré keře je přisuzováno vinicím, které dosahují významného stáří, obvykle nad 40 let. Réva se může dožívat i věku přes 120 let, nejstaršímu keři vysazenému ve slovinském Mariboru je neuvěřitelných 400 let. Asi po 20 letech začne réva vykazovat menší výnosy, což vede k více koncentrovaným, intenzivním vůním. Staré keře révy vinné díky svému bohatě rozvedenému kořenovému systému(i mnoho desítek metrů) projdou mnohými vrstvami geologického podloží a tím dávají vínům ten pravý a nezaměnitelný charakter odrážející terroir. Ve většině zemí není­ pojem "staré keře" definován zákonem a označení takových vín na etiketách je jen na cti každého vinaře a záleží pouze na něm, jestli jej uvádí.

Zakoupit si budete moci buď 3 láhve - Vinná 3 nebo 6 láhví - Vinná 6 - zhlédnout zde

 

Rádi bychom Vám přii této degustaci nabídli možnost ochutnat vína z mladých keřů, z keřů více jak 40 let starých a závěrem z keřů více jak 100 let starých. Pojďme se spolu opět vydat na zajímavou cestu poznání­. On- line degustace proběhne ve čtvrtek 11.2.2021 od 19h na našem facebooku.

VINNOU 3 nebo VINNOU 6 přímo k vám domu:
Vybereme 3 druhy vín, která budeme prezentovat přímo pro vás. Kdo bude mít Vinnou 3 nebo Vinnou 6 již doma bude ve výhodě, kdo se chce nejdříve jen juknout, může se stát pasivním divákem a nakoupit až po degustaci. Komunikovat budeme samozřejmě společně během samotné degustace přes chat FB. Facebook má výhodu, že se můžete po on-line vysílání kdykoliv připojit a degustaci si užít off line.

Závoz je po Praze a blízkém okolí zdarma a nabídka platí od 8.2.2021 do 14.2.2021. Můžete samozřejmě objednávat i od každého druhu samotný karton. I na to se vztahuje akčních 15%.
Objednávat můžete na kerlik@vinnyujezd.cz nebo dvorak@vinnyujezd.cz, případně vinnyujezd@vinnyujezd.cz.

Platba může probíhat cash v obálce nebo bezhotovostně na náš účet:
Bankovní spojení: 139741399/0800, Česká Spořitelna, a.s.

Zda-li vás nabídka zaujme, jsme potěšeni a vyrážíme k vám.

Na vi u vás doma nebo při další podzimní on-line degustaci :-)

Vinný Újezd 19

Publikováno: 06. 02. 2021

 
© Vinný Újezd 2009 tvorba www stránek emocio
Rezervace Registrace
Facebook Vinný sklep Újezd
Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd