16. VÝROČÍ ZALOŽENÍ VINNÉHO SKLEPA ÚJEZD 19 A KULTOVNÍ BODEGAS ALTANZA Z RIOJY


16. VÝROČÍ ZALOŽENÍ VINNÉHO SKLEPA ÚJEZD 19 A KULTOVNÍ BODEGAS ALTANZA Z RIOJY

Vinná 6 plus 7. láhev jako bonus, závoz zdarma až domu a on-line degustace

Vážení přátelé,
15. výročí v roce 2020 jsme ještě jen tak tak stihli, ale 16. výročí musíme slavit již na dálku. Co říci. Všem moc a moc díky za stálou podporu, díky níž můžeme do ČR vozit jak osvědčené značky, tak i nová vinařství. Přemýšleli jsme jak oslavit toto výročí a nakonec jsme zvolili pro tuto příležitost naše srdcové vinařství ze španělské Riojy. Kdo bude chtít může koupit Vinnou 6 nabitou výbornými víny, kdo chce může se připojit na naši sváteční on-line degustaci, která proběhne ve čtvrtek 11.3.2021 od 19h. Ale ideálně je obé propojit, tedy koupit Vinnou 6 i se připojit :-). Budeme se na vás moc těšit :-).

Zakoupit si budete moci 6 láhví s 20% slevou - Vinná 6 - plus láhev jako bonus - zde k shlédnutí

Více o Bodegas Altanza, La Rioja:
Rioja Alta je západní, výše položená část oblasti, situovaná na jih od řeky Ebro. Patří k ní také nebaskické území kolem San Vicente de la Sonsierra severně od řeky. Červená půda kolem Fuenmayor patří k těm nejúrodnějším ve Španělsku.Nemáme zájem spokojit se s minimem a zařadit se mezi dovozce, pro které je hlavním kriteriem cena, teprve pak kvalita. Naším cílem bylo proto poměrně mladé a progresivní vinařství, které si za relativně krátkou dobu získalo místo mezi špičkovými sklepy v La Rioja. Bodegas Altanza vznikla v roce 1998. Investice větší než 50 milionů eur dokázaly zajistit ty nejlepší technologie a vinice. Sklep je zaměřen výhradně na proslavenou odrůdu Tempranillo. 8,5 tisíc dubových sudů francouzského i amerického původu dává prostor ke vzniku široké škály vín od semi-crianzy po ty nejkrásnější Grand Reservy.


VINNOU 6 přímo k vám domu:
Vybereme 3 druhy vín, která budeme prezentovat přímo pro vás. Kdo bude mít Vinnou 6 již doma bude ve výhodě, kdo se chce nejdříve jen juknout, může se stát pasivním divákem a nakoupit až po degustaci. Komunikovat budeme samozřejmě společně během samotné degustace přes chat FB. Facebook má výhodu, že se můžete po on-line vysílání kdykoliv připojit a degustaci si užít off line.

Závoz je po Praze a blízkém okolí zdarma a nabídka platí od 8.3.2021 do 13.3.2021. Můžete samozřejmě objednávat i od každého druhu samotný karton. I na to se vztahuje akčních 20%.
Objednávat můžete na kerlik@vinnyujezd.cz nebo dvorak@vinnyujezd.cz, případně vinnyujezd@vinnyujezd.cz.

Platba může probíhat cash v obálce nebo bezhotovostně na náš účet:
Bankovní spojení: 139741399/0800, Česká Spořitelna, a.s.

Zda-li vás nabídka zaujme, jsme potěšeni a vyrážíme k vám.

Na vi u vás doma nebo při další podzimní on-line degustaci :-)

Vinný Újezd 19
Publikováno: 07. 03. 2021

 
© Vinný Újezd 2009 tvorba www stránek emocio
Rezervace Registrace
Facebook Vinný sklep Újezd
Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd