14. VÝROČÍ ZALOŽENÍ VINNÉHO ÚJEZDU SE BLÍŽÍ, SOBOTA 2.3.2019 OD 15H

02. 03. 2019
sobota

Vstupné individuální

14.VÝROČÍ VINNÉHO SKLEPA ÚJEZD 19 SE BLÍŽÍ. OPĚT PŘECHUTNÁME VELKOU ČÁST VÍN A POCHUTIN, KTERÉ DOVÁŽÍME DO ČR, PŘEDSTAVÍME I KVALITNÍ DESTILÁTY A NEBUDE CHYBĚT JAKO VŽDY VIP STÁNEK VÍN Z NAŠEHO ARCHIVU A TOMBOLA O SUPER CENY. LOŇSKÁ NÁVŠTĚVNOST BYLA MIMOŘÁDNÁ, OTEVŘELI JSME VÍCE JAK 600 LAHVÍ.

OJEDINĚLÁ AKCE VINNÉHO SKLEPA ÚJEZD 19, PŘEDSTAVENÍ CO DOVÁŽÍME DO ČR, VÍCE JAK 100 DRUHŮ VÍN, ROZDĚLENÍ PO STÁNCÍCH, VIP STÁNEK A TOMBOLA O SUPER CENY.

PROGRAM SOBOTA 2.3.2019 OD 15H:

15h otevřeme sklep

15-21h volná víněnková degustace

21h vyhlášení tomboly - do slosování bude zařazen každý kdo si zakoupil alespoň 20 víněnek a poskytl svou vizitku nebo zakoupil vstupné typu "ZDRŽÍM SE DÉLE" nebo "BUDU S VÁMI OPRAVDU SLAVIT" viz. níže.

od 21.45h pokračování víněnkové degustace

K DEGUSTACÍM BUDEME OTEVÍRAT AŽ 150 DRUHŮ VÍN. CELÉ ODPOLEDNE BUDEME OCHUTNÁVAT POMOCÍ VÍNĚNEK (1 VÍNĚNKA = 25 KČ). REZERVACI SI NEMUSÍTE DĚLAT - DEGUSTAČNÍ ODPOLEDNE A VEČER BUDE PROBÍHAT VE SPŘÁTELENÉM KLUBU POPOCAFEPETL, TEDY MÍSTA BUDE OPRAVDU DOSTATEK. DEGUSTACE BUDOU USPOŘÁDÁNY FORMOU TRADIČNÍCH STÁNKŮ, TEDY DEGUSTACE BUDOU PRŮCHOZÍ SE SKLENKOU A SEZNAMEM VÍN V RUCE.

ORGANIZOVANÉ VSTUPNÉ 3 DRUHY:

1) "ZŮSTANU JEN CHVÍLI" - KAŽDÝ HOST SI MŮŽE KOUPIT JEN TOLIK VÍNĚNEK, KOLIK UZNÁ ZA VHODNÉ. CENA JEDNÉ  VÍNĚNĚKY JE 25 KČ, TU SI NÁSLEDNĚ BUDETE PROMĚŇOVAT ZA JEDNOTLIVÉ VINNÉ VZORKY, DESTILÁTY NEBO DELIKATESY.STANDARDNÍ VZOREK VÍNA BUDE 0,05L.

2) "ZDRŽÍM SE DÉLE" - VSTUPNÉ 1000,-. PRO NÁVŠTĚVNÍKA, KTERÝ BUDE CHTÍT PROCHUTNAT CELOU ŘADU VÍN A ZDRŽÍ SE DÉLE. OPRAVŇUJE HO K NEOMEZENÉMU DEGUSTOVÁNÍ VEŠKERÝCH VÍN A RUMŮ(VYJMA STÁNKU VIP BORDEAUX A BOURGOGNE) A VYBRANÝCH DELIKATES. U VSTUPU OBDRŽÍTE STŘÍBRNOU PÁSKU.

3) "BUDU S VÁMI OPRAVDU SLAVIT" - VSTUONÉ VIP 1500,- KČ. TENTO TYP VSTUPNÉHO VÁS OPRAVŇUJE K NEOMEZENÉMU PŘÍSTUPU KE VŠEM VÍNŮM, DESTILÁTŮM, DELIKATESÁM VČETNĚ VIP STÁNKU S MIMOŘÁDNÝMI VÍNY BORDEAUX A BOUGOGNE. U VSTUPU OBDRŽÍTE ZLATOU PÁSKU. 

CO JE VÍNĚNKA?

KAŽDÝ DEGUSTOVANÝ VZOREK JE OHODNOCEN JASNÝM POČTEM VÍNĚNEK(VĚTŠINOU 1 AŽ 2 VÍNĚNKY), KTERÉ BUDOU K ZAKOUPENÍ U VSTUPU VINNÉHO ÚJEZDU 19. 1 VÍNĚNKA BUDE STÁT 25 KČ. KDO SI ZAKOUPÍ ALESPOŃ 20 VÍNĚNĚK A ZŮSTANE S NÁMI ALESPOŃ DO 21H BUDE ZAŘAZEN DO SLOSOVÁNÍ TOMBOLY O VELICE ZAJÍMAVÉ CENY.

JEDNOTLIVÉ STÁNKY S VÍNY BUDOU ČLENĚNY PODLE STÁTŮ A REGIONŮ(JEDNÁ SE PŘEVÁŽNĚ O REGIONY, Z KTERÝCH VINNÝ ÚJEZD 19 DOVÁŽÍ VÍNA DO ČR):

NĚMECKO - RHEINGAU, PFALZ, RHEINHESSEN

RAKOUSKO - WEINVIERTEL

FRANCIE - ALSASKO, COTE DU RHONE, LANQUEDOC

ŠPANĚLSKO - RIOJA, NAVARRA, CARIŃENA, COSTERS DEL SEGRE

ITÁLIE - TOSKÁNSKO, PIEMONTE, D'ABRUZZO, UMBRIA

NOVÝ SVĚT - SOUHRN VÍN

VIP STÁNEK - PŘEVÁŽNĚ BORDEAUX A BOURGOGNE

MORAVSKÁ VÍNA BUDE TENTO ROK ZASTUPOVAT VINAŘSTVÍ KRÁSNÁ HORA.OCHUTNÁME JEJICH SOUHRNNÉ PORTFOLIO VÍN U SPECIÁLNÍHO STÁNKU.

STÁNEK S KVALITNÍMI JIHOAMERICKÝMI RUMY BUDE OBSLUHOVAT A ZASVĚCENĚ INFORMOVAT PAN MARTIN BLÁHA.

STÁNEK S KVALITNÍMI SALÁMY A SÝRY. JAKO KAŽDÝ ROK PŘEDSTAVÍME NAŠE PORTFOLIO KVALITNÍCH SÝRŮ, SALÁMŮ A ŠUNEK.

VIP STÁNEK, VIP VÍNA - NĚKDO SEM CHODÍ JEN KVŮLI NIMTAK JAKO KAŽDÝ ROK ZAŘADÍME NA NÁŠ SPECIALIZOVANÝ STÁNEK POD VEDENÍM ZKUŠENÉHO SOMMELIERA, MIMOŘÁDNÁ VÍNA Z NAŠICH ARCHIVŮ. PAN SOMMELIER VŠECHNA VÍNA NÁLEŽITĚ PROBUDÍ A PŘIPRAVÍ.BUDE SE JEDNAT O 8 DRUHŮ VÍN PŘEVÁŽNĚ Z BORDEAUX A BOURGOGNE - VŠECHNA VÍNA BUDOU V KATEGORII GRAND CRU NEBO GRAND CRU CLASSÉ.

 

SRDEČNĚ VÁS ZVEME A TĚŠÍME SE VAŠI NÁVŠTĚVU.

VSU 19

 


Pořádá: Vinný sklep Újezd 19
Kontaktní osoba: Daniel Keřlík
Telefon: 608256471
E-mail: vinnyujezd@vinnyujezd.cz
Místo konání: Vinný sklep Újezd 19
 
© Vinný Újezd 2009 tvorba www stránek emocio
Rezervace Registrace
Facebook Vinný sklep Újezd
Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd