15. VÝROČÍ ZALOŽENÍ VINNÉHO ÚJEZDU 19, SOBOTA 7.3.2020 OD 15H

07. 03. 2020
sobota

Vstupné individiální, viz.níže

15.VÝROČÍ VINNÉHO SKLEPA ÚJEZD 19 SE BLÍŽÍ. OPĚT PŘECHUTNÁME VELKOU ČÁST VÍN A POCHUTIN, KTERÉ DOVÁŽÍME DO ČR, PŘEDSTAVÍME I KVALITNÍ DESTILÁTY A NEBUDE CHYBĚT JAKO VŽDY VIP STÁNEK VÍN Z NAŠEHO ARCHIVU A TOMBOLA O SUPER CENY. LOŇSKÁ NÁVŠTĚVNOST BYLA MIMOŘÁDNÁ, OTEVŘELI JSME VÍCE JAK 600 LAHVÍ.

OJEDINĚLÁ AKCE VINNÉHO SKLEPA ÚJEZD 19, PŘEDSTAVENÍ CO DOVÁŽÍME DO ČR, VÍCE JAK 100 DRUHŮ VÍN, ROZDĚLENÍ PO STÁNCÍCH, VIP STÁNEK A TOMBOLA O SUPER CENY.

SEZNAM VÍN NALEZNETE ZDE:

SEZNAM VÍN_15.VÝROČÍ VSU

SEZNAM JÍDEL NALEZNETE ZDE:

MENU_15.výročí Vinného Újezdu_7.3.2020_jíelní list

PROGRAM SOBOTA 7.3.2020 OD 15H:

15h otevřeme sklep

15-21h volná víněnková degustace, více jak 100 druhů vín a mnoho jídla

21h vyhlášení tomboly - do slosování bude zařazen každý kdo si zakoupil alespoň 20 víněnek a poskytl svou vizitku nebo zakoupil vstupné typu "ZDRŽÍM SE DÉLE" nebo "BUDU S VÁMI OPRAVDU SLAVIT" viz. níže.

od 21.45h pokračování víněnkové degustace

K DEGUSTACÍM BUDEME OTEVÍRAT AŽ 150 DRUHŮ VÍN. CELÉ ODPOLEDNE BUDEME OCHUTNÁVAT POMOCÍ VÍNĚNEK (1 VÍNĚNKA = 25 KČ). REZERVACI SI NEMUSÍTE DĚLAT - DEGUSTAČNÍ ODPOLEDNE A VEČER BUDE PROBÍHAT VE SPŘÁTELENÉM KLUBU POPOCAFEPETL, TEDY MÍSTA BUDE OPRAVDU DOSTATEK. DEGUSTACE BUDOU USPOŘÁDÁNY FORMOU TRADIČNÍCH STÁNKŮ, TEDY DEGUSTACE BUDOU PRŮCHOZÍ SE SKLENKOU A SEZNAMEM VÍN V RUCE.

ORGANIZOVANÉ VSTUPNÉ 3 DRUHY:

1) "ZŮSTANU JEN CHVÍLI" - KAŽDÝ HOST SI MŮŽE KOUPIT JEN TOLIK VÍNĚNEK, KOLIK UZNÁ ZA VHODNÉ. CENA JEDNÉ  VÍNĚNĚKY JE 25 KČ, TU SI NÁSLEDNĚ BUDETE PROMĚŇOVAT ZA JEDNOTLIVÉ VINNÉ VZORKY, DESTILÁTY NEBO DELIKATESY.STANDARDNÍ VZOREK VÍNA BUDE 0,05L.

2) "ZDRŽÍM SE DÉLE" - VSTUPNÉ 1000,-. PRO NÁVŠTĚVNÍKA, KTERÝ BUDE CHTÍT PROCHUTNAT CELOU ŘADU VÍN A ZDRŽÍ SE DÉLE. OPRAVŇUJE HO K NEOMEZENÉMU DEGUSTOVÁNÍ VEŠKERÝCH VÍN A RUMŮ(VYJMA STÁNKU VIP BORDEAUX A BOURGOGNE) A VYBRANÝCH DELIKATES. U VSTUPU OBDRŽÍTE STŘÍBRNOU PÁSKU.

3) "BUDU S VÁMI OPRAVDU SLAVIT" - VSTUPNÉ VIP 2000,- KČ. TENTO TYP VSTUPNÉHO VÁS OPRAVŇUJE K NEOMEZENÉMU PŘÍSTUPU KE VŠEM VÍNŮM, DESTILÁTŮM, DELIKATESÁM VČETNĚ VIP STÁNKU S MIMOŘÁDNÝMI VÍNY BORDEAUX A BOUGOGNE. U VSTUPU OBDRŽÍTE ZLATOU PÁSKU. 

CO JE VÍNĚNKA?

KAŽDÝ DEGUSTOVANÝ VZOREK JE OHODNOCEN JASNÝM POČTEM VÍNĚNEK(VĚTŠINOU 1 AŽ 2 VÍNĚNKY), KTERÉ BUDOU K ZAKOUPENÍ U VSTUPU VINNÉHO ÚJEZDU 19. 1 VÍNĚNKA BUDE STÁT 25 KČ. KDO SI ZAKOUPÍ ALESPOŃ 20 VÍNĚNĚK A ZŮSTANE S NÁMI ALESPOŃ DO 21H BUDE ZAŘAZEN DO SLOSOVÁNÍ TOMBOLY O VELICE ZAJÍMAVÉ CENY.

JEDNOTLIVÉ STÁNKY S VÍNY BUDOU ČLENĚNY PODLE STÁTŮ A REGIONŮ (JEDNÁ SE O REGIONY, Z KTERÝCH VINNÝ ÚJEZD 19 DOVÁŽÍ VÍNA DO ČR):

NĚMECKO - RHEINGAU, PFALZ, RHEINHESSEN

RAKOUSKO - WEINVIERTEL

FRANCIE - ALSASKO, COTE DU RHONE, LANQUEDOC

ŠPANĚLSKO - RIOJA, NAVARRA, CARIŃENA, COSTERS DEL SEGRE

VIP STÁNEK - BORDEAUX A BOURGOGNE (GRAND CRU CLASSÉ A GRAND CRU)

STÁNEK S KOKTEJLY - MIXOLOGIE A ŠUMIVÁ VÍNA

STÁNEK S DELIKATESAMI SI VZAL TENTO ROK NA STAROSTI ŠÉFKUCHAŘ VLADIMÍR ŠMEJKAL(www.vladimirsmejkal.cz), KTERÝ NÁM PŘEDSTAVÍ KANAPKY, FINGRE FOODS A BURGERY. VLADIMÍR VAŘIL NAPŘÍKLAD PO BOKU OSOBNÍHO KUCHAŘE BELGICKÉHO KRÁLE PANA VAN DER PERRA NEBO ZAJIŠŤOVAL AKCE NA AMBASADÁCH NĚMECKA, ŠPANĚLSKA A BELGIE.

VIP STÁNEK, VIP VÍNA - NĚKDO SEM CHODÍ JEN KVŮLI NIM. TAK JAKO KAŽDÝ ROK ZAŘADÍME NA NÁŠ SPECIALIZOVANÝ STÁNEK POD VEDENÍM ZKUŠENÉHO SOMMELIERA, MIMOŘÁDNÁ VÍNA Z NAŠICH ARCHIVŮ. PAN SOMMELIER VŠECHNA VÍNA NÁLEŽITĚ PROBUDÍ A PŘIPRAVÍ. BUDE SE JEDNAT O KOLEKCI VÍN POUZE Z OBLASTÍ BORDEAUX A BOURGOGNE - VŠECHNA VÍNA BUDOU V KATEGORII GRAND CRU NEBO GRAND CRU CLASSÉ.

 

P.s.: Rezervaci si nemusíte dělat, prostě jen přijďte. Místa by mělo být dostatek :-).

 

SRDEČNĚ VÁS ZVEME A TĚŠÍME SE VAŠI NÁVŠTĚVU.

VSU 19


Pořádá: Vinný sklep Újezd 19
Telefon: 608256471
E-mail: vinnyujezd@vinnyujezd.cz
Místo konání: Vinný sklep Újezd 19
 
© Vinný Újezd 2009 tvorba www stránek emocio
Rezervace Registrace
Facebook Vinný sklep Újezd
Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd