Náš nový podnik v Holešovicích Knajpa 35 - degustační přestřelka na konec prázdnin

24. 08. 2023
čtvrtek

Vstupné 0,- Kč

PŘIJĎTE OCHUTNAT SVĚŽÍ, ALE I VYZRÁLEJŠÍ BÍLÁ VÍNA POUZE Z ODRŮDY RIESLING(RYZLINK RÝNSKÝ) DO NAŠEHO NOVÉHO PODNIKU KNAJPA 35

Vážené přítelkyně a přátelé kvalitních vín a super gastronomie,

ve čtvrtek 24.8.2023 od 17h uspořádáme na zahrádce našeho nového podniku Knajpa 35 neřízenou, neformální degustaci našich vín, která dovážíme do České Republiky. Tentokráte se zaměříme na královnu bílých odrůd RIESLING – RYZLINK RÝNSKÝ. Přijďte tedy kdykoliv od 17h do 22h na naši zahrádku v Holešovicích a ochutnejte svěží vychlazený Riesling v různých podobých.

 

Datum akce: čtvrtek 24.8.2023, kdykoliv od 17h do 22h

Kde: zahrádka Knajpa 35, Heřmanova 11, Praha 7

Počet vzorků: 10

Zaměření: odrůda Riesling

Gastronimie: čerstvá pasta, letní salátek, vepřový steak a další

 

Ochutnávka proběhne jako neřízená za účasti sommeliera. Cena jednoho vzorku vína bude 50,-Kč až 100,- Kč. Naše kuchyně bude otevřena, tedy můžete k vínům i něco dobrého zakousnou. Šéfkuchař Karel Dušek pro vás připraví čerstvou pastu, letní salátek, vepřový steak a určitě i nějaké další překvapení :-). Jste srdečně zváni.

 

Vína si budete moci i nakoupit za příznivé ceny. Rezervaci můžete učinit obratem mailem, telefonicky nebo přímo na provozovně Knajpa 35, Heřmanova 11. Nebo jen doražte i bez rezervace :-).

 

P.s.:  Koncept bistra Knajpa 35 jsme založili na poctivosti a jednoduchosti - pěkná pitelná vína, čistá surovinově jasná gastronomie, dobrá káva, kvalitní koktejly a rodinná atmosféra - přijďte se juknout a strávit s námi prima odpoledne a večer.

 

Těšit se budou na Vaši návštěvu Karel Dušek, Daniel Keřlík a všichni z Knajpa 35.


Pořádá: Vinný sklep Újezd 19
Telefon: 257317410
E-mail: vinnyujezd@vinnyujezd.cz
 
© Vinný Újezd 2009 tvorba www stránek emocio
Rezervace Registrace
Facebook Vinný sklep Újezd
Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd