Kdo jsme

Společnost Vinný Újezd byla založena v roce 2004 a jejím cílem bylo v začátcích nabízet kvalitní vína z Moravy a vína ze světových vinic, které jsme znali a mysleli si, že budou chuťovým zpříjemněním pro ostatní milovníky vína. Proto jsme si pronajali prostor Vinného sklepa na Malé Straně, Újezd 19, kde jsme chtěli veškerá tato vína prezentovat a společně s vámi ochutnávat. Hned první rok jsme uspořádali na 50 degustací a ochutnali vína ze všech důležitých světových vinařských regionů.

Doba pokročila a společnost se proměnila. Jestliže víno v roce 2004 bylo více či méně pro minoritní část české populace, tak počátkem roku 2016 se víno zajisté stává součástí každodenního života většiny z nás. My jsme po tuto dobu nelenili a nashromáždili dostatek zkušeností  a informací (z našich cest za vínem, z rozhovorů s vinaři jak v cizině tak doma, z přechutnání dostatku vín ale hlavně z rozhovorů s vámi s našimi zákazníky) pro to, abychom reagovali na tuto společenskou změnu.

Dnes si myslíme, že jsme schopni uspokojit vaše požadavky a vína, která dovážíme vybíráme vám na míru (samozřejmě, že trochu i nám J), což si můžete ověřit na nějaké z našich degustací.


 
© Vinný Újezd 2009 tvorba www stránek emocio
Rezervace Registrace
Facebook Vinný sklep Újezd
Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd Vinn jezd